ukenru
 

23-24 квітня, КИЇВ | 31 травня, ОДЕСА. Конференція "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. (Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Державі повернули невикористану орендарем за цільовим призначенням земельну ділянку


Прокуратурою Донецької області спрямовано позов до Господарського суду Донецької області щодо дострокового розірвання договору оренди земельної ділянки площею 5 га для будівництва торгово-розважального центру та повернення відповідачем на користь територіальної громади м. Маріуполя в особі Маріупольської міської ради земельної ділянки, вартість якої складає 7,2 млн грн.

У 2011 році приватне підприємство уклало з Маріупольською міською радою договір оренди земельної ділянки площею 5 га для будівництва торгово-розважального центру. Однак тривалий час орендар не використовував землю за цільовим призначенням і досі не розпочав на ній будівництво вказаного об’єкту.

На сьогодні справу судом розглянуто по суті, позовні вимоги прокуратури задоволено, чим поновлено інтереси держави.


Прокуратура Донецької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ