ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Вимагають повернути у державну власність землі лісового фонду вартістю понад 10 млн грн


У 2008 році розпорядженнями Бородянської районної державної адміністрації передано у приватну власність ряду громадян земельні ділянки загальною площею понад 4 га вартістю понад 10 млн грн для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Бабинецької селищної ради.

Однак, відведення у приватну власність вказаних земель відбулося з порушенням вимог земельного та лісового законодавства, оскільки останні відносяться до земель державної власності лісогосподарського призначення та перебували в постійному користуванні ДП «Клавдієвське лісове господарство» для ведення лісового господарства, а рішення уповноваженого органу державної влади про вилучення цих земель з держлісфонду та зміну їх цільового призначення для ведення особистого селянського господарства не приймались, погодження на вилучення держлісгосп, як землекористувач, не надавав.

Реагуючи на порушення, Фастівською місцевою прокуратурою до суду пред’явлено позов про визнання недійсними розпоряджень Бородянської РДА, державних актів на право власності та витребування земельних ділянок лісогосподарського призначення загальною площею понад 4 га з незаконного володіння на користь держави в особі ДП «Клавдієвське лісове господарство».


Прокуратура Київської області