ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Голові фермерського господарства повідомлено про підозру через незаконні оборудки із землею


Прокурором Луганської області повідомлено про підозру голові фермерського господарства у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 191 КК України за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою групою осіб та внесення недостовірних відомостей до офіційних документів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що голова одного з фермерських господарств Старобільського району з метою подальшої передачі у власність третьої особи земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення площею 6,67 га ріллі, вніс недостовірні відомості до Статуту фермерського господарства.

В подальшому на підставі внесених недостовірних даних третя особа зареєструвала право власності на вищезазначену земельну ділянку, спричинивши шкоду державі на суму понад 55 тис грн.


Прокуратура Луганської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ