ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Через суд вимагають повернути державі незаконно приватизовані земельні ділянки в Золотоніському районі


В інтересах держави прокуратурою скеровано до суду позовну заяву із вимогами визнати недійсними накази Держгеокадастру у Черкаській області та витребувати із незаконного володіння земельні ділянки загальною площею 52 га, що знаходяться в адміністративних межах однієї із сільських рад Золотоніського району.

Встановлено, що в червні 2016 року наказами Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області 26 громадянам, які є жителями інших регіонів, а саме: м. Київ, Київської та Хмельницької областей, надано дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, які, у подальшому, відповідно до договорів купівлі-продажу придбало одне із товариств з обмеженою відповідальністю, внаслідок чого усі приватизовані вказаними громадянами землі перебувають у власності товариства, як землі, надані для ведення особистого селянського господарства.

Водночас, прокуратурою встановлено, що при прийнятті Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області відповідних наказів допущено порушення вимог діючого законодавства, що є підставою для визнання спірних наказів недійсними.

На цей час позовна заява прокурора щодо повернення земельних ділянок, які неправомірно вибули з державної власності, перебуває на розгляді в суді.


Прокуратура Черкаської області