ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Після закінчення строку дії договору орендар не повернув ділянку міській раді


Рішенням Господарського суду Донецької області задоволено позовні вимоги Маріупольської місцевої прокуратури №2 в інтересах держави в особі Маріупольської міської ради до приватної організації про повернення земельної ділянки, вартість якої складає понад 3,2 млн грн. Орендатора зобов’язано повернути земельну ділянку.

Приватна організація у 2007 році уклала з міською радою договір оренди земельної ділянки для розміщення спортивного майданчика строком на 10 років.

Однак після закінчення строку дії вказаного договору орендар не повернув ділянку міській раді, що і стало підставою для пред’явлення позову.


Прокуратура Донецької області