ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Розпочали розслідування незаконної передачі у приватну власність лісу на Харківщині


У 2009 році екс-посадовці передали 4 га землі у власність 2 громадянам для ведення особистого селянського господарства. У подальшому на ділянки оформили держакти на право приватної власності.

За даними слідства, зазначені ділянки виділили за рахунок земель лісогосподарського призначення, на відчуження яких державою накладено мораторій. При цьому їх цільове призначення не змінювалося.

Протиправними діями колишніх чиновників державі завдано майже 2,6 млн грн збитків. Досудове розслідування триває. Наразі також вирішується питання щодо подання судових позовів з метою повернення земель державі.


Прокуратура Харківської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ