ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Товариство зобов’язано сплатити понад 140 тисяч гривень заборгованості з орендної плати


У 2013 році Тишківська сільська рада Лубенського району надала в оренду товариству земельну ділянку площею 1,3 га, вартістю понад 1 млн гривень. На переданій в оренду земельній ділянці розташовані об'єкти нерухомості, які належали товариству, а саме: комплекс будівель та споруд загальною площею майже 3 тисячі кв. м.

Всупереч умовам договору вказане товариство не здійснювало оренду плату за користування земельною ділянкою з травня 2015 року, внаслідок чого виникла заборгованість у сумі понад 140 тисяч гривень. У подальшомутовариство продало розташовані на земельній ділянці об’єкти нерухомості фермерському господарству.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовними вимогами повернути земельну ділянку з незаконного користування до державної власності та стягнути з товариства виниклу заборгованість з орендної плати, які судом задоволені у повному обсязі.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ