ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Радника Харківського міського голови підозрюють у незаконному виділенні лісу під забудову


Харківська місцева прокуратура  повідомила про підозру діючому раднику Харківського міського голови, колишньому начальнику управління Держкомзему у м.Харкові.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець з порушенням законодавства погодив проект землеустрою щодо надання у власність громадянину 0,22 га державних земель під будівництво житла та садівництво.

У 2013 році підозрюваний підписав позитивний висновок на проект землеустрою щодо відведення громадянину двох земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні Державного підприємства «Харківська лісова науково-дослідна станція», без відповідного дозволу профільного міністерства щодо зміни їх цільового призначення.

У подальшому цей документ став підставою для безкоштовної передачі у приватну власність ділянок.

Місцева прокуратура підготувала до суду два клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту та відсторонення від посади на час досудового розслідування.

Крім того, на розгляді суду перебуває позов прокуратури щодо повернення незаконно приватизованих ділянок лісу.


Прокуратура Харківської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ