ukenru
29-30 березня м.Київ, вул.Васильківська,17, Міжнародна науково-практична конференція «Системна взаємодія кадастрів: проблемні питання методологічного, інституційного та інформаційного забезпечення». Детальніше...


28-29.03.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ з 1 січня 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - оренди, суборенди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з сільськогосподарськими земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ». Детальніше...


28-29 березня, КИЇВ | 21 березня, ОДЕСА. "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. Шахматки. Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки. КСП немає. Рейдерство. Безпека. Суди. НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Земельну ділянку водного фонду площею майже 19 га та вартістю 358 тис грн повернуто належному власнику


Розпорядженням Красилівської районної державної адміністрації у 2013 році одному із товариств затверджено технічну документацію із землеустрою та на підставі договору оренди надано в користування строком на 49 років 18,6 га землі.

Вивченням вказаного розпорядження та договору оренди землі встановлено, що останні видані (укладені) з порушеннями вимог законодавства.

Всупереч вимог Земельного кодексу України райдержадміністрація передала ділянку водного фонду для ведення рибного господарства, не маючи на це відповідних повноважень. Окрім цього, договір оренди укладено без розроблення та затвердження нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, що є основою для визначення розміру орендної плати.

Тому місцева прокуратура, діючи на захист інтересів держави, звернулась до суду з вимогами визнати недійсними розпорядження райдержадміністрації та договір оренди землі, а також повернути земельну ділянку її власнику.

Господарським судом Хмельницької області позовні вимоги прокуратури задоволені в повному обсязі. Після неодноразового перегляду судами вищих інстанцій вказане рішення суду набрало законної сили та звернуто до виконання.

Вжитими заходами, в ході його примусового виконання, земельну ділянку водного фонду площею майже 19 га та вартістю 358 тис грн повернуто належному власнику – державі.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

Партнери