ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Відновлено право держави щодо розпорядження земельною ділянкою вартістю 4,2 млн грн


Новоайдарським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури вжиті заходи з відновлення законності та захисту інтересів держави у сфері земельних відносин.

Підставою для звернення прокурора до суду із відповідною заявою про припинення права постійного користування земельною ділянкою із земель державної власності є те, що протягом тривалого часу після смерті постійного користувача, за відсутності підстав для успадкування землі, правовстановлюючі документи на землю не скасовано.

За таких обставин уповноважений орган фактично позбавлений можливості законно розпоряджатись земельними ділянками державної форми власності, що призводить до недоотримання відповідних надходжень до бюджету, а також створює умови для незаконного використання землі.

За результатами розгляду справи у вересні поточного року судом задоволено вимоги прокурора та встановлено факт припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 51 га вартістю 4,2 млн гривень.


Прокуратура Луганської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ