ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Особа отримала землю в оренду без проведення обов'язкової процедури земельних торгів


Рішенням селищної ради у лютому поточного року передано в оренду земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 14 га, вартістю майже 500 тисяч гривень.

За вимогою прокуратури, Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області здійснило перевірку законності передачі в користування вказаної земельної ділянки, за результатами якої наданий висновок, що рішення Чутівської селищної ради прийняте з порушенням вимог чинного законодавства.

Так, встановлено, що земельна ділянка комунальної форми власності сільськогосподарського призначення не могла бути надана в оренду без проведення встановленої законом процедури земельних торгів.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратурою направлено до суду позовну заяву з вимогою визнати незаконним та скасувати рішення Чутівської селищної ради, яке суперечить вимогам чинного законодавства та повернути 14 га землі у державну власність.

На даний час судом відкрито провадження за позовною заявою прокуратури.

 

Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ