ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Колишній орендар незаконно користувався майже 4 га землі, оскільки закінчився термін дії укладеного договору оренди


В межах реалізації представницьких повноважень забезпечено реальне виконання рішення суду про повернення державі земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення вартістю 4,5 млн грн на Рівненщині.

З’ясували, що колишній орендар незаконно користувався майже 4 га землі, оскільки закінчився термін дії укладеного договору оренди. З цих підстав суд підтримав позицію Здолбунівської місцевої прокуратури та задовольнив позовні вимоги, заявлені в інтересах держави в особі Гощанської селищної ради, про повернення зазначеної земельної ділянки.

На виконання рішення суду 27.09.2018 земельну ділянку вартістю 4,5 млн грн фактично повернуто до земель запасу територіальної громади селища.

Робота органів прокуратури Рівненської області щодо повернення земель у державну і комунальну власність продовжується.


Прокуратура Рівненської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ