ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Громаді реально повернуто земельні ділянки на Чорноморському узбережжі вартістю 3,7 млн грн


Вжито заходів до реального повернення у власність територіальної громади земельних ділянок загальною площею майже 2 га вартістю 3,7 млн грн, які знаходяться у межах прибережної захисної смуги в зоні відпочинку «Коблеве».

Впродовж 2017-2018 років судами задоволено 2 позови прокурора до Коблівської сільської ради та громадян, яким незаконно надано у власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

З метою реального виконання рішень судів, Миколаївською місцевою прокуратурою №1 ініційовано питання про реєстрацію права власності на 2 земельні ділянки за Коблівською сільською радою.

На даний час вказані земельні ділянки повернуті до комунальної власності, про що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зроблено відповідні записи.

Загалом, упродовж року реально повернуто 122 га земельних ділянок вартістю 10,6 млн грн, розташованих у межах прибережної захисної смуги Чорного моря та Дніпровсько-Бузького лиману.


Прокуратура Миколаївської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ