ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Підприємство зобов’язано сплатити до бюджету 500 тис грн збитків, завданих використанням землі без правовстановлюючих документів


Рішенням господарського суду Хмельницької області, залишеним в силі постановою суду апеляційної інстанції, задоволено позов Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури про стягнення із недобросовісного землекористувача на користь міської ради 532 тис грн збитків.

Ще у 2012 році одне із підприємств стало власником будівель і споруд частини виробничого комплексу у м. Кам’янці-Подільському.

Рішенням міської ради власнику нерухомості затверджено технічну документацію із землеустрою та на землекористувача покладено обов’язок упродовж місяця укласти договір оренди ділянки.

Однак, всупереч вимогам законодавства та рішенню органу місцевого самоврядування, з того часу правовстановлюючі документи, що посвідчують право користування землею площею більше 18 тис кв м, так і не оформлені.

У зв’язку із цим, ділянка використовувалась безоплатно, а бюджет територіальної громади недотримував значні кошти.

Тому відповідною комісією обраховано збитки, завдані використанням землі, які суб’єкт господарювання добровільно відшкодувати відмовився.

Вказане стало підставою для захисту прокурором інтересів держави у суді. Відтак, недобросовісний землекористувач сплатить до бюджету м.Кам’янця-Подільського півмільйона гривень.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ