ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Державі реально повернуто земельну ділянку сільськогосподарського призначення вартістю майже 1,5 млн грн


У 2014 році приватним нотаріусом відповідачу видано свідоцтво про право на спадщину за законом на право довічного успадкованого володіння земельною ділянкою та внесено відповідний запис до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на Миколаївщині.

Оскільки, право користування землею припиняється у зв'язку зі смертю особи та не може бути успадковане, місцевою прокуратурою було заявлено вказаний позов.

Єланецький районний суд підтримав принципову позицію прокуратури, задовольнивши позов про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину за законом та повернення зазначеної земельної ділянки у власність держави. Вказану позицію прокуратури також підтримав у своєму рішенні і суд апеляційної інстанції.

З метою реального виконання рішення суду прокуратурою ініційовано питання про реєстрацію права власності на землю за державою в особі Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області.

На даний час ділянка повернута у власність, держави, про що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 20 вересня 2018 року зроблено відповідний запис.


Прокуратура Миколаївської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ