ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Затверджено обвинувальний акт стосовно громадянина, який самовільно зайняв земельну ділянку в охоронній зоні


На початку травня 2018 року мешканець Карлівського району Полтавської області оброблюючи належні йому на праві власності земельні ділянки поблизу с.Федорівка вирішив самовільно зайняти та засіяти соняшником землі прибережної смуги до р.Орчик, загальною площею майже 5 га.

Правопорушнику повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 197-1 (самовільне зайняття земель в охоронних зонах) КК України.

У подальшому, за наполегливої позиції прокурора, досудове розслідування у вказаному провадженні закінчено в стислі строки та в жовтні поточного року обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Також, під час досудового розслідування зловмисником відшкодовано збитки завдані державним інтересам у розмірі майже 10 тисяч гривень. Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 2 років.


Прокуратура Полтавської області