ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Продовжується робота щодо розкриття схеми розкрадання земель територіальної громади м.Харкова


Генпрокуратурою закінчено досудове розслідування та до суду направлено обвинувальний акт у черговому, вже третьому за 2018 рік, кримінальному провадженні щодо розкрадання понад 75 га землі, вартістю більше 240 млн грн.

Завдяки злагодженій роботі слідчих Головного слідчого управління та прокурорів управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України, до кримінальної відповідальності притягнуто колишніх високопосадовців Харківської міської ради, серед яких Харківський міський голова – нині діючий народний депутат України, згода на притягнення якого була надана Верховною Радою України, його заступник та керівники профільних Департаментів, а також безпосередніх вигодонабувачів земельних ділянок.

З метою документування вказаної «кооперативної схеми», яка діяла у 2008-2010 роках, слідчими та прокурорами проведено понад 300 допитів, 90 тимчасових доступів до речей та документів, 200 обшуків, 70 оглядів, призначено та отримано більше ніж 50 висновків експертних досліджень та значна кількість інших слідчих та процесуальних дій.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи Харківської міської ради, у жовтні – грудні 2008 року вступили у попередню змову та, діючи в інтересах осіб, які нібито потребували поліпшення житлових умов, зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом шахрайських дій усунули перешкоди останнім у заволодінні правом на землю, що спричинило тяжкі наслідки.

З метою відшкодування завданої шкоди накладено арешт на незаконно вибуті із власності земельні ділянки та майно підозрюваних, який є співмірним із завданою шкодою.

Як наслідок, зібрано достатню кількість доказів та до суду скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням шести осіб у вчиненні службових злочинів та злочинів проти власності.


Генеральна прокуратура України