ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Під виглядом укладеного правочину приховано оренду землі


Городоцькою місцевою прокуратурою виявлено факт неправомірного використання приватним агровиробником землі, що на праві постійного користування надана одному з державних навчальних закладів області.

В січні 2018 року між закладом освіти та одним із приватних підприємств укладено договір, відповідно до якого суб’єкту господарювання у користування передано землі площею 165 га та вартістю понад 6,9 млн грн.

Під виглядом укладеного правочину насправді приховано оренду землі та в порушення вимог законодавства ділянка фактично використовується агровиробником для отримання прибутку.

Разом з тим, повноважень розпоряджатись зазначеними земельними ділянками за відсутності рішення відповідного органу виконавчої влади та без проведення аукціону навчальний заклад не мав.

Враховуючи виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства, місцева прокуратура звернулась до господарського суду Хмельницької області з вимогами про визнання вказаного договору недійсним та звільнення земельної ділянки закладу освіти.

Під час судового розгляду справи відповідачем позовні вимоги прокуратури виконані у добровільному порядку.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ