ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Навчальний заклад незаконно передав в оренду фермерському господарству земельну ділянку вартістю майже 7 млн грн


Рішенням Господарського суду Луганської області повністю задоволено позов заступника прокурора Луганської області про визнання недійсним договору про навчально-виробничу діяльність та повернення земельної ділянки у користування закладу освіти.

Відповідно до умов договору, один із професійно-технічних навчальних закладів області передав сільськогосподарському підприємству належну йому на праві постійного користування земельну ділянку площею майже 250 га вартістю майже 7 млн грн для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою отримання прибутку.

Вказаний договір укладено з порушенням вимог земельного законодавства з метою приховування орендних відносин.

Прокуратура і надалі принципово реагуватиме на факти незаконної передачі земель навчальних закладів, наданих для ведення науково-дослідних і навчальних цілей.


Прокуратура Луганської області