ukenru

ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


12-13 грудня | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Державному навчальному закладу повернуто землі вартістю понад 350 тис грн


Хмельницькою місцевою прокуратурою виявлено факти незаконного використання приватним агровиробником земель, наданих державою у користування Хмельницькому центру підвищення кваліфікації персоналу Державної виконавчої служби України.

Державним навчальним закладом із фермерським господарством укладено договір про спільну діяльність, зміст якого суперечить нормам чинного законодавства та по своїй суті є договором оренди землі.

Відповідно до правочину у користування підприємства передано земельну ділянку, розташовану на території Давидковецької сільської ради Хмельницького району, загальною площею 14 га та вартістю 365 тис грн.

Під виглядом вказаної угоди насправді приховано оренду землі, призначеної виключно для забезпечення виконання завдань закладу. В порушення вимог законодавства зазначена земельна ділянка фактично використовувалась приватним суб’єктом господарювання для отримання прибутку.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати договір про спільну діяльність недійсним та припинити зобов’язання за ним на майбутнє.

Під час судового розгляду справи спірний договір між відповідачами розірвано та ділянку повернуто законному власнику.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ