ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Вимагають повернення у державну власність незаконно приватизованої землі


Один із жителів Хмельницької області, приховуючи факт одержання землі в межах норм безоплатної приватизації на території Городоцького району, повторно безоплатно набув у власність для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки площею по 2 га, розташовані на території Ізяславського та Кам’янець-Подільського районів.

Таким чином, чоловік тричі скористався правом на безкоштовне отримання з державної власності земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук, реагуючи на виявлені порушення та з метою захисту інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду.

Позовні вимоги прокурора про визнання недійсними рішень Головного управління Держгеокадастру в області, якими затверджено проекти землеустрою та ділянки надано у власність, а також повернення землі у власність держави перебувають на розгляді у суді.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ