ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Договір оренди визнано недійсним,а земельну ділянку повернуто територіальній громаді


Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позовну заяву Криворізької місцевої прокуратури № 2 в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області до районної державної адміністрації та товариства з обмеженою відповідальністю про визнання договору оренди недійсним та повернення земельної ділянки площею 120 га вартістю понад 23 млн грн.

Під час надання товариству з обмеженою відповідальністю зазначеної земельної ділянки в оренду обласною та районною державними адміністраціями рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки не приймалось, а проект землеустрою щодо відведення її в оренду не пройшов обов’язкову державну експертизу.

Наразі за втручання прокуратури вказаний договір оренди визнано недійсним, земельну ділянку вже повернуто територіальній громаді.


Прокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ