ukenru

11-12.07.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ з 1 січня 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з сільськогосподарськими земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ». Детальніше...


ЗЕМЛЯ – 2019 | 24 липня | ОДЕСА // Віктор Кобилянський // Набуття, захист, припинення прав. Оренда (суборенда): терміни, натурплата, зміна власника. Договори. Реєстрація. Всеукраїнська НГО. Плата за землю. Зміни для аграріїв. Землі водного фонду. ****** БУДІВНИЦТВО - 2019. | 23 липня | ОДЕСА // Олександр Сергієнко. Детальніше...


11-12 липня, КИЇВ | 4 липня, ОДЕСА. ЗЕМЛЯ! Зміни 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. (Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Державним нотаріусом скасовано свідоцтва про право на спадщину


Арбузинським відділом Первомайської місцевої прокуратури вжито заходів до повернення у розпорядження держави земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 50 га вартістю 1,3 млн грн, розташованої в межах території Рябоконівської сільської ради Арбузинського району.

За результатами опрацювання стану використання земель на території Арбузинського району встановлено, що у березні 2016 року Арбузинською державною нотаріальною конторою фізичній особі видано три свідоцтва про право на спадщину за законом.

Відповідно до таких свідоцтв фізичною особою оформлено за собою право постійного користування на земельну ділянку для ведення фермерського господарства. У той же час відповідно до чинного законодавства право постійного користування землею не успадковується.

Реагуючи на порушення, прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом, який задоволено в повному обсязі – свідоцтва про право фізичної особи на спадщину земельної ділянки визнано недійсними та скасовано.

Наразі, в результаті здійснення місцевою прокуратурою належного відомчого контролю за станом реального виконання судового рішення, державним нотаріусом скасовано свідоцтва про право на спадщину, а державним реєстратором внесено до Державного реєстру речових прав відомості про припинення правa постійного користування землею за фізичною особою.


Прокуратура Миколаївської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ