ukenru

4 червня | Онлайн – конференція | ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2020. Ринок землі: юридичні та фінансові аспекти. Оренда землі: нові правила з 15 липня 2020р. Основні "болі" агропідприємств: ПДВ-кредит, блокування податкових накладних, ТТН і ВН. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Пред’явлено позов щодо повернення державі земель лісового фонду вартістю понад 5 млн грн


У 2008 році розпорядженням Кагарлицької районної державної адміністрації передано у власність громадянину майже 2 га землі для ведення особистого селянського господарства, які в подальшому поділені та на підставі договорів купівлі-продажу передані у власність юридичним особам.

Вказані земельні ділянки вибули із земель державної власності з порушенням норм Земельного та Лісового кодексів України, оскільки вони відносяться до земель лісового фонду та перебувають у постійному користуванні ДП «Ржищівське лісове господарство», яке не надавало згоду на передачу їх у приватну власність.

Крім того, рішення органу державної влади про вилучення їх з держлісфонду не приймалось.

З огляду на викладене, Кагарлицькою місцевою прокуратурою пред’явлено позов до Господарського суду Київської області про визнання незаконним та скасування розпорядження районної державної адміністрації, державної реєстрації та витребування земель лісового фонду з чужового незаконного володіння.

На даний час позов перебуває на розгляді в суді.


Прокуратура Київської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ