ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Пред’явлено позов щодо повернення державі земель лісового фонду вартістю понад 5 млн грн


У 2008 році розпорядженням Кагарлицької районної державної адміністрації передано у власність громадянину майже 2 га землі для ведення особистого селянського господарства, які в подальшому поділені та на підставі договорів купівлі-продажу передані у власність юридичним особам.

Вказані земельні ділянки вибули із земель державної власності з порушенням норм Земельного та Лісового кодексів України, оскільки вони відносяться до земель лісового фонду та перебувають у постійному користуванні ДП «Ржищівське лісове господарство», яке не надавало згоду на передачу їх у приватну власність.

Крім того, рішення органу державної влади про вилучення їх з держлісфонду не приймалось.

З огляду на викладене, Кагарлицькою місцевою прокуратурою пред’явлено позов до Господарського суду Київської області про визнання незаконним та скасування розпорядження районної державної адміністрації, державної реєстрації та витребування земель лісового фонду з чужового незаконного володіння.

На даний час позов перебуває на розгляді в суді.


Прокуратура Київської області