ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Підприємство повернуло територіальній громаді більше 70 га землі


За результатами розгляду справи Господарським судом Івано-Франківської області за позовом Тисменицької місцевої прокуратури, забезпечено повернення сільській раді одним із господарських товариств області земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 70,32 га.

Сільська рада як орган місцевого самоврядування, що здійснює правомочності власника майна, належного територіальній громаді села, допустила порушення земельного законодавства та інтересів громади: без проведення земельних торгів передала земельну ділянку одному з підприємств області в тимчасову оренду, якої взагалі не існує ні відповідно до Земельного кодексу України, ні згідно із Законом України «Про оренду землі».

Оскільки в ході судового розгляду справи підприємство повернуло землю територіальній громаді, справа була закрита за відсутністю предмета спору, у зв’язку з добровільним виконанням законних вимог прокурора до рішення суду.


Прокуратура Івано-Франківської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ