ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Рішенням господарського суду з ТОВ «Трумас» до комунальної власності повернуто землі площею 0,3691 га


Прокуратурою Запорізької області забезпечено участь у розгляді господарським судом Запорізької області позовної заяви органів прокуратури в інтересах держави в особі Кирилівської селищної ради Якимівського району області до ТОВ «Трумас» про розірвання договору оренди земельної ділянки та її повернення.

Лише завдяки наступальній позиції апарату прокуратури області вдалось довести, що використання земель комунальної власності, розташованих в межах узбережжя Азовського моря, можливе лише в межах, передбачених чинним законодавством і інший порядок є недопустимим.

Органи прокуратури захистили державні інтереси, спрямовані на дотримання вимог законодавства, яке визначає, що недобросовісні користувачі при недотриманні вимог законодавства будуть позбавлені права використовувати землі.

Як наслідок, рішенням господарського суду області з ТОВ «Трумас» до комунальної власності повернуто землі площею 0,3691 га., розташовані в межах узбережжя Азовського моря.


Прокуратура Запорізької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ