ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Припинили незаконне використання фермерським господарством землі сільськогосподарського призначення


Після оприлюднення на сайті прокуратури області повідомлення про задоволення позову прокуратури щодо звільнення земельної ділянки Бучацького коледжу, окремі ЗМІ із посиланням на джерело в соцмережах, поширили недостовірну інформацію стосовно землі садівничого господарства.

У позові до господарства «ГАДЗ», задоволеному рішенням Господарського суду Тернопільської області йдеться про державні землі, передані вищому навчальному закладу, площею 520 га та вартістю 15 млн грн, на яких фермерське господарство вирощувало сільськогосподарські культури.

Договір укладений з порушенням закону, отож до суду пред’явлено позов про визнання угоди нечинною та звільнення земельної ділянки. Позовні вимоги задоволені судом. Позов прокуратури не має жодного стосунку до землі садівничого господарства «ГАДЗ», його діяльності та усього, що з ним пов’язане. Просимо врахувати ці дані при оприлюдненні інформації на вищевказану тему.


Прокуратура Тернопільської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ