ukenru

26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Через суд повернули громаді земельну ділянку вартістю 12 млн грн на території Старого Подолу


Господарський суд міста Києва зобов’язав приватне товариство повернути у розпорядження територіальної громади земельну ділянку у Подільському районі м. Києва вартістю 12 млн грн.

У 2008 році приватне товариство отримало в оренду 0,1 га землі по вул. Боричів Тік для будівництва, експлуатації та обслуговування готельного комплексу з паркінгом та об’єктами соціально-культурного та побутово-офісного призначення.

Однак, всупереч умовам договору, будівництво на ділянці не тільки не завершено, а навіть не розпочато. У зв’язку з цим територіальна громада позбавлена можливості ефективно планувати розвиток цієї території.

За таких обставин суд погодився з доводами прокурора про наявність підстав для розірвання договору оренди та повернення спірної ділянки столичній громаді у стані, придатному для її подальшого використання.


Прокуратура міста Києва

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ