ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Через суд повернули громаді земельну ділянку вартістю 12 млн грн на території Старого Подолу


Господарський суд міста Києва зобов’язав приватне товариство повернути у розпорядження територіальної громади земельну ділянку у Подільському районі м. Києва вартістю 12 млн грн.

У 2008 році приватне товариство отримало в оренду 0,1 га землі по вул. Боричів Тік для будівництва, експлуатації та обслуговування готельного комплексу з паркінгом та об’єктами соціально-культурного та побутово-офісного призначення.

Однак, всупереч умовам договору, будівництво на ділянці не тільки не завершено, а навіть не розпочато. У зв’язку з цим територіальна громада позбавлена можливості ефективно планувати розвиток цієї території.

За таких обставин суд погодився з доводами прокурора про наявність підстав для розірвання договору оренди та повернення спірної ділянки столичній громаді у стані, придатному для її подальшого використання.


Прокуратура міста Києва

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ