ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Суд визнав недійсними договори про встановлення земельних сервітутів


На виконання рішень Господарського суду Волинської області, якими задоволено позовні заяви прокуратури Волині в інтересах держави в особі Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Головного управління Держгеокадастру у Волинській області до одного з приватних підприємств та державного підприємства, державному підприємству "ГрінЕнерго" повернуто 5 земельних ділянок загальною площею майже 150 га й вартістю 60 млн грн на території Галузіївської сільської ради Маневицького району Волинської області.

Суд визнав недійсними договори про встановлення земельних сервітутів та зобов’язав приватне підприємство повернути державному підприємству ці земельні ділянки.

Підставою пред’явлення позову стало те, що договорами було встановлено сервітути, не передбачені Земельним кодексом України, зокрема – безперешкодне використання земельних ділянок для проведення комерційної діяльності, будівництва об’єктів нерухомості, вирощування ягід, горіхів та плодових дерев, а також заборона представникам володільця землі - державного підприємства – входити чи іншим способом проникати на території земельних ділянок.

Нині земельні ділянки повернуті державному підприємству, про що складено акти приймання-передачі. Відомості про припинення права на ділянки за приватним підприємством внесені до Державного реєстру прав на нерухоме майно.


Прокуратура Волинської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ