ukenru

11-12 лютого | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2020р. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Відміна мораторію. Ринок землі. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж, оренда (суборенда). Реєстрація. Плата за землю. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Мораторій. Ринок землі. Що зробити ВЖЕ! Ціна. Іноземці. Переважне право. Як не втратити земельний банк: агрохолдинги, фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Підприємство поверне державі земельну ділянку водного фонду площею понад 1 тис га


Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позовну заяву Новомосковської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Новомосковської районної державної адміністрації та Піщанської сільської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про розірвання договору оренди, повернення земельної ділянки територіальній громаді та стягнення заборгованості з орендної плати.

У 2010 році між Новомосковською районною державною адміністрацією та вказаним товариством укладено договір оренди земельної ділянки водного фонду на території Піщанської сільської ради площею понад 1 тис га строком на 49 років.

Проте в порушення умов договору протягом 2014-2015 рр. підприємство не сплачувало орендну плату за землю у повному обсязі. Більше того, декларацію з орендної плати за землю за 2016 рік до Новомосковської ОДПІ взагалі не подало.

Наразі за втручання прокуратури в зв’язку з систематичною несплатою орендної плати вказаний договір оренди розірвано, підприємство змушене повернути громаді земельну ділянку та сплатити борг у сумі майже 70 тис грн.


Прокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ