ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Викритому на хабарі голові РДА, повідомлено про підозру


Повідомлено про підозру голові Радехівської районної державної адміністрації Львівської області у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (вимагання й одержання неправомірної вигоди особою, яка займає відповідальне становище) КК України.

Голова РДА вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 1 тис доларів США за підписання договору про продовження строку дії оренди земельної ділянки одному із місцевих товариств.

За клопотанням прокуратури області підозрюваному судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

2 листопада 2018 року, прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками ГУНП у Київській області за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки України вказана особа затримана в порядку ст. 208 КПК України. На даний час досудове розслідування триває.


Прокуратура Київської області