ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Суб'єкт господарювання упродовж двох років не використовував ділянку за цільовим призначенням


На виконання рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позов Володимир-Волинської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Турійської районної державної адміністрації, припинено право оренди Товариства з обмеженою відповідальністю та повернуто державі земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею майже 40 га та вартістю 5 млн грн.

Суб'єкт господарювання упродовж двох років не сплачував орендної плати на користь Соловичівської сільської ради Турійського району, на території якої знаходиться земля, та не використовував ділянку за цільовим призначенням.

Втрутившись у ситуацію, прокурори в суді домоглися повернення земельної ділянки державі. Ділянку передано Турійській районній державні адміністрації, про що складено акт прийому-передачі.


Прокуратура Волинської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ