ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Миколаївщині реально повернено понад 200 га особливо цінних сільськогосподарських земель


Снігурівським відділом Баштанської місцевої прокуратури вжито заходи щодо повернення державі особливо цінних земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 203 га вартістю майже 3,5 млн грн, розташованих в межах території Калинівської сільської ради Снігурівського району.

22 серпня 2018 року апеляційним судом Миколаївської області підтверджено законність вимог органів прокуратури Миколаївської області щодо визнання незаконними та скасування розпоряджень Снігурівської райдержадміністрації, визнання недійсними договорів оренди та повернення у власність держави зазначених земельних ділянок.

У 2012 році розпорядженням райдержадмінстрації вказані ділянки передано в оренду на 25 років громадянину для ведення фермерського господарства, який останнє не створив, до їх обробітку не приступив, а ділянки майже одразу передав підприємству в суборенду.

Таким чином, в порушення вимог діючого законодавства, відповідачі використали процедуру створення фермерського господарства для одержання в користування іншими суб’єктами (підприємством) земель державної власності у позаконкурентному порядку.

На виконання постанови суду прокуратурою скеровано виконавчий лист, за яким державним виконавцем Снігурівського ВДВС ГТУЮ в Миколаївської області розпочато виконавче провадження.

30 жовтня 2018 року особливо цінні земельні ділянки сільськогосподарського призначення повернуто державі в особі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.


Прокуратура Миколаївської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ