ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Орендарем не вжито жодних дій щодо поновлення договору оренди


В 2005 році між Зіньківською районною державною адміністрацією та товариством укладено договір оренди земельних ділянок терміном на 10 років, які знаходяться за межами населених пунктів на території Попівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Відповідно до вимог чинного законодавства, дія договору припиняється у разі закінчення строку, на який його було укладено. Таким чином, ще у 2015 році термін оренди вказаних земель закінчився, орендарем не вжито жодних дій щодо поновлення договору оренди, хоча земельними ділянками товариство продовжувало користуватися.

Органи прокуратури Полтавської області звернулись до суду з позовними вимогами повернути державі 463 га землі, вартість якої становить понад 65 млн гривень. Позовні вимоги прокуратури задоволено у повному обсязі.

Завдяки вжитим заходам прокуратури товариство підписало 2 акти повернення вказаних земельних ділянок з незаконного використання у державну власність, в особі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ