ukenru

4 червня | Онлайн – конференція | ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2020. Ринок землі: юридичні та фінансові аспекти. Оренда землі: нові правила з 15 липня 2020р. Основні "болі" агропідприємств: ПДВ-кредит, блокування податкових накладних, ТТН і ВН. Детальніше...


РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити земельний банк. Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання (29 травня). Детальніше...


ДОГОВОРИ В АГРО БІЗНЕСІ! Що важливо передбачити? ПОСТАВКА (зерно, СГ продукція ЗЗР та ТМЦ). ЗЕД контракти. Експедиторські послуги. Транспортування. Зберігання зерна на зернових складах. Надання послуг та виконання робіт. Мінімізації ризиків. Розгляд кейсів та судової практики. Захист інтересів. Детальніше...


ЗЕМЛЯ 2020! Договори - зміни з 16.1.2020р.! РИНОК ЗЕМЛІ. Купівля-продаж. Що зробити ВЖЕ! (Суб)Оренда - як залізобетонно оформити? Як не втратити земельний банк? Реєстрація. ДЗК. Переважне право. АГРО: масиви, обмін, шахматки. Паї. Торги. ЦП. (Анти)Рейдерство. Суди. НГО, плата. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Поновлено права територіальної громади Запоріжжя на користування земельною ділянкою площею 10га


У січні 2017 року прокуратура Запорізької області звернулась з позовом в інтересах держави в особі Запорізької міської ради до господарського суду Запорізької області про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 10 га вартістю понад 180 млн грн, укладеного у 2007 році між Запорізькою міською радою та ТОВ, а також зобов’язання товариства повернути її орендодавцеві.

Підставою для звернення прокурора до суду стало порушення орендарем вимог законодавства щодо своєчасного розрахунку за оренду земельної ділянки.

Рішенням господарського суду Запорізької області від 13.07.2017 зазначений позов задоволено, розірвано договір оренди земельної ділянки та зобов’язано ТОВ повернути спірну земельну ділянку Запорізькій міській раді.

Рішення господарського суду Запорізької області від 13.07.2017 про задоволення позову прокурора набрало законної сили 24.09.2018.

З метою його виконання прокуратурою області організовано фактичне повернення земельної ділянки з боку ТОВ на користь Запорізької міської ради.

Наразі між вказаним ТОВ та Запорізькою міською радою підписано акт приймання-передачі землі.

Таким чином, судове рішення виконано. Як наслідок, за втручання органів прокуратури області поновлено права територіальної громади обласного центру на користування земельною ділянкою площею 10 га вартістю понад 180 млн грн.


Прокуратура Запорізької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ