ukenru

11-12.06.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ з 1 січня 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з сільськогосподарськими земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ». Детальніше...


11-12 червня, КИЇВ | 31 травня, ОДЕСА. ЗЕМЛЯ! Зміни 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. (Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


Семінар 28-29 травня в м.Києві | ДІЛОВОДСТВО ТА АРХІВНА СПРАВА В УКРАЇНІ. Нові зміни в Правилах організації діловодства та архівного зберігання. Сучасні технології та нові методи організації роботи. Електронний документообіг. Архів підприємства. Детальніше...


4-5 червня | Київ | Конференція | ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2019р. ОРЕНДА ЗЕМЛІ. Нові зміни в земельному законодавстві та практика їх застосування. Оренда(суборенда). Договори. Реєстрація. Набуття, захист, припинення прав. Всеукраїнська НГО. Плата за землю. Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Поновлено права територіальної громади Запоріжжя на користування земельною ділянкою площею 10га


У січні 2017 року прокуратура Запорізької області звернулась з позовом в інтересах держави в особі Запорізької міської ради до господарського суду Запорізької області про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 10 га вартістю понад 180 млн грн, укладеного у 2007 році між Запорізькою міською радою та ТОВ, а також зобов’язання товариства повернути її орендодавцеві.

Підставою для звернення прокурора до суду стало порушення орендарем вимог законодавства щодо своєчасного розрахунку за оренду земельної ділянки.

Рішенням господарського суду Запорізької області від 13.07.2017 зазначений позов задоволено, розірвано договір оренди земельної ділянки та зобов’язано ТОВ повернути спірну земельну ділянку Запорізькій міській раді.

Рішення господарського суду Запорізької області від 13.07.2017 про задоволення позову прокурора набрало законної сили 24.09.2018.

З метою його виконання прокуратурою області організовано фактичне повернення земельної ділянки з боку ТОВ на користь Запорізької міської ради.

Наразі між вказаним ТОВ та Запорізькою міською радою підписано акт приймання-передачі землі.

Таким чином, судове рішення виконано. Як наслідок, за втручання органів прокуратури області поновлено права територіальної громади обласного центру на користування земельною ділянкою площею 10 га вартістю понад 180 млн грн.


Прокуратура Запорізької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ