ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Орендар тривалий час не використовував землю за цільовим призначенням


У 2011 році приватне підприємство уклало із Маріупольською міською радою договір оренди земельної ділянки площею 0,5 га для будівництва торгово-розважального центру.

Однак, тривалий час орендар не використовував землю за цільовим призначенням, і будівництво об’єкту нерухомості так і не розпочав.

Враховуючи викладене, а також приймаючи до уваги наявність істотних порушень умов договору оренди земельної ділянки, прокуратурою до Господарського суду Донецької області спрямовано позов про дострокове розірвання договору оренди та повернення на користь територіальної громади м. Маріуполя в особі Маріупольської міської ради земельної ділянки, вартість якої складає 7,2 млн грн.

Рішенням суду позовні вимоги прокурора задоволено, інтереси держави поновлено. У подальшому, завдяки вжитим прокуратурою області заходам, речове право щодо використання земельної ділянки на умовах оренди припинено, про що внесено відповідні дані до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.


Прокуратура Донецької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ