ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Заявлено позов щодо повернення навчальному закладу незаконно орендованих земель вартістю понад 600 тис грн


Прокуратура Луганської області звернулась до Господарського суду Луганської області з позовом про визнання недійсним договору підряду та звільнення земельних ділянок площею майже 22 га вартістю понад 600 тис грн.

Відповідно до умов договору один із освітніх закладів Біловодського району фактично передав сільськогосподарському підприємству належні йому на праві постійного користування земельні ділянки для навчальних цілей. Вказані землі використовувалися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою отримання прибутку, а отже договір укладено з порушенням вимог земельного законодавства з метою приховування орендних відносин.

Прокуратура Луганщини і надалі принципово реагуватиме на факти незаконної передачі земель навчальних закладів, наданих для ведення науково-дослідних і навчальних цілей.


Прокуратура Луганської області