ukenru

11-12.06.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ з 1 січня 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з сільськогосподарськими земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ». Детальніше...


11-12 червня, КИЇВ | 31 травня, ОДЕСА. ЗЕМЛЯ! Зміни 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. (Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


Семінар 28-29 травня в м.Києві | ДІЛОВОДСТВО ТА АРХІВНА СПРАВА В УКРАЇНІ. Нові зміни в Правилах організації діловодства та архівного зберігання. Сучасні технології та нові методи організації роботи. Електронний документообіг. Архів підприємства. Детальніше...


4-5 червня | Київ | Конференція | ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в 2019р. ОРЕНДА ЗЕМЛІ. Нові зміни в земельному законодавстві та практика їх застосування. Оренда(суборенда). Договори. Реєстрація. Набуття, захист, припинення прав. Всеукраїнська НГО. Плата за землю. Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Річний розмір орендної плати за використання землі збільшено втричі


У 2011 році Сатанівською селищною радою з одним із товариств укладено договір оренди земельної ділянки площею 0,8 га, розташованої у смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області.

Згідно з умовами укладеного правочину розмір орендної плати за використання землі, призначеної для обслуговування комплексу будівель та споруд ринку, упродовж останніх років складав близько 50 тис. грн.

Попри те, що вартість цієї земельної ділянки на сьогодні зросла майже до 4 млн. грн., орендна плата за її використання лишалась незмінною.

У зв’язку з цим селищною радою орендарю запропоновано внести зміни до вказаного договору та привести розмір плати за користування землею у відповідність до вимог законодавства, однак суб’єктом господарювання пропозиції органу місцевого самоврядування проігноровано.

«Тому, реагуючи на виявлені порушення, прокуратура вжила заходи до захисту інтересів держави у судовому порядку», - повідомив керівник Городоцької місцевої прокуратури області Сергій Стецюк.

Рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов про внесення змін до договору оренди землі задоволено. Відтак, річний розмір орендної плати за використання землі комунальної власності збільшено до 188 тис. грн.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ