ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

За несплату орендної плати за земельну ділянку товариство Прикарпаття поповнить місцевий бюджет на суму 463 тис. грн


Виявлено факт несплати орендної плати за земельну ділянку товариством з обмеженою відповідальністю, яке знаходиться на території м. Івано-Франківська.

Місцевою прокуратурою заявлено позов в інтересах держави до вищевказаного товариства про стягнення збитків, які недоотримані місцевим бюджетом від орендної плати за період фактичного використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

За результатами судового розгляду Господарським судом Івано-Франківської області прийнято рішення про задоволення позовних вимог у розмірі 463 094,79 грн.


Прокуратура Івано-Франківської області