ukenru
18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

В суді вимагатимуть стягнути з орендаря заборговану плату за землю


На Волині Маневицька місцева прокуратура звернулася до суду із позовом в інтересах держави в особі Колківської селищної ради до громадянина, аби стягнути із нього майже 26 тис. грн. заборгованої орендної плати за землю.

Вивчивши інформацію, що надійшла із Маневицького відділення Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції, прокурори з'ясували, що у вересні 2011 року між Маневицькою районною державною адміністрацією та орендарем строком на 10 років укладено договір оренди земельної ділянки площею майже 42 га. на території Четвертнянської сільської ради.

Наразі орендар заборгував до місцевого бюджету за оренду цієї ділянки майже 26 тис. грн.

Зауважимо, що орендну плату за 2015 рік він сплатив лише після втручання прокуратури й рішення суду з цього приводу.

Аби стягнути орендну плату за 2016 рік, розірвати договір оренди та повернути земельну ділянку вартістю понад 630 тис. грн. громаді селища, прокуратура звернулася до суду минулоріч (позов перебуває на розгляді у суді).

Систематична несплата відповідачем орендної плати на користь місцевого бюджету порушує інтереси територіальної громади, відтак прокурори в суді укотре вимагатимуть стягнути з орендаря заборговане.

 

Прокуратура Волинської області