ukenru
31 травня, ОДЕСА. Конференція "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. (Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Хмельниччині у комунальну власність підлягають поверненню землі вартістю понад 1,5 млн грн


Рішенням господарського суду Хмельницької області задоволено позов Старокостянтинівської місцевої прокуратури про визнання недійсним договору оренди нерухомого майна та звільнення незаконним користувачем земельної ділянки комунальної власності.

У 2009 році комунальним підприємством для встановлення та експлуатації пересувного пункту для заправки автотранспорту скрапленим газом приватному підприємству передано нежитлове приміщення.

Укладений правочин є удаваним та під його виглядом насправді приховано відносини з оренди землі площею 0,25 га.

В порушення вимог законодавства вказана ділянка використовується для комерційної діяльності та, як наслідок, до місцевого бюджету щорічно не надходило щонайменше 90 тис грн орендної плати.

Відтак, недобросовісного землекористувача зобов’язано повернути територіальній громаді землі вартістю понад 1,5 млн грн.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ