ukenru

24 червня, КИЇВ, РИНОК СГ ЗЕМЛІ! Купівля-продаж. Вартість. Набуття права власності. Як підготуватися? ДОГОВОРИ (Суб)ОРЕНДИ. Зміни 16.7.2020р. Захист орендаря + права оренди. Як не втратити землю? Переважне право. Постійне користування. Поновлення. Пролонгація. Припинення. Розірвання. Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Хмельниччині у комунальну власність підлягають поверненню землі вартістю понад 1,5 млн грн


Рішенням господарського суду Хмельницької області задоволено позов Старокостянтинівської місцевої прокуратури про визнання недійсним договору оренди нерухомого майна та звільнення незаконним користувачем земельної ділянки комунальної власності.

У 2009 році комунальним підприємством для встановлення та експлуатації пересувного пункту для заправки автотранспорту скрапленим газом приватному підприємству передано нежитлове приміщення.

Укладений правочин є удаваним та під його виглядом насправді приховано відносини з оренди землі площею 0,25 га.

В порушення вимог законодавства вказана ділянка використовується для комерційної діяльності та, як наслідок, до місцевого бюджету щорічно не надходило щонайменше 90 тис грн орендної плати.

Відтак, недобросовісного землекористувача зобов’язано повернути територіальній громаді землі вартістю понад 1,5 млн грн.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ