ukenru




18-19.12.2018р. м.Київ, Семінар на тему: "ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ЗМІНИ з 1 січня 2019. Реєстрація прав на землю, на оренду. ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ (оцінка. НОВИЙ порядок). Агрозміни. "Шахматка", лісосмуги, масиви земель - обмін ділянками. Землі колишніх КСП. СПОРИ. Судова практика". Детальніше...


"ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. АГРОЗМІНИ. Шахматки. Польові дороги. Земельні масиви. Обмін. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!" (семінар 18-19 грудня, Київ)  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

На Хмельниччині у комунальну власність підлягають поверненню землі вартістю понад 1,5 млн грн


Рішенням господарського суду Хмельницької області задоволено позов Старокостянтинівської місцевої прокуратури про визнання недійсним договору оренди нерухомого майна та звільнення незаконним користувачем земельної ділянки комунальної власності.

У 2009 році комунальним підприємством для встановлення та експлуатації пересувного пункту для заправки автотранспорту скрапленим газом приватному підприємству передано нежитлове приміщення.

Укладений правочин є удаваним та під його виглядом насправді приховано відносини з оренди землі площею 0,25 га.

В порушення вимог законодавства вказана ділянка використовується для комерційної діяльності та, як наслідок, до місцевого бюджету щорічно не надходило щонайменше 90 тис грн орендної плати.

Відтак, недобросовісного землекористувача зобов’язано повернути територіальній громаді землі вартістю понад 1,5 млн грн.


Прокуратура Хмельницької області