ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Товариство не здійснює видобування корисних копалин та не використовує земельну ділянку за призначенням


Криворізькою місцевою прокуратурою № 3 подано до суду позовну заяву в інтересах держави в особі Криворізької міської ради до публічного акціонерного товариства про розірвання договору оренди земельної ділянки вартістю понад 271 млн грн.

Встановлено, що вказана земельна ділянка надана в оренду публічному акціонерному товариству у 2006 році для потреб, пов’язаних із користуванням надрами (видобування корисних копалин відкритим способом у кар’єрі «Південний»).

Однак, починаючи з травня 2017 року, товариство не здійснює видобування корисних копалин у кар’єрі, не має на це спеціального дозволу та не використовує земельну ділянку за призначенням, а тому є підстави для дострокового розірвання вказаного договору оренди. Наразі позов перебуває на розгляді у суді.


Прокуратура Дніпропетровської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ