ukenru

8-9 ЖОВТНЯ | Київ - ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. ВІДКРИТТЯ РИНКУ ЗЕМЛІ. ЗАПУСК ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ. Нові зміни в земельному законодавстві. Набуття, захист, припинення прав на землю. Купівля, продаж. АГРОзміни: паї, «шахматка», масиви. Оренда (суборенда). Реєстрація. Всеукраїнська НГО. Плата за землю. Детальніше...


26-27 вересня, КИЇВ: ЗЕМЛЯ! Зміни 2019/2020! Мораторій. Купівля/продаж. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Нерозподілені ділянки. Паї.(Анти)Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%! Детальніше...


26-27.09.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ - 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - ОРЕНДИ, СУБоренди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ. Ринок землі – які перспективи». Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Пред’явлено позовну заяву з вимогою повернути державі водний об’єкт площею 9,5 га


У 2014 році голова Диканської райдержадміністрації уклав з фізичною особою - підприємцем договір оренди земельної ділянки в комплексі з водним об’єктом загальною площею 9,5 га, вартістю 415 тисяч грн, яка знаходиться на території Диканського району для рибогосподарських потреб.

Однак, відповідно до вимог ЗК України та Водного кодексу України райдержадміністрації, з часу набуття чинності Закону України «Про аквакультуру», не мають права розпоряджатись за межами населеного пункту водними об'єктами для рибогосподарських цілей. Такими повноваженнями наділялась Полтавська ОДА.

Окрім цього, під час надання водного об’єкту в оренду райдержадміністрацією порушено вимоги ст.134 Земельного кодексу України, ст.51 Водного кодексу України, а саме передано земельну ділянку разом з водним об’єктом не на земельних торгах (аукціоні), за відсутності нормативної грошової оцінки земельної ділянки, паспорту водного об’єкту та рішення органу виконавчої влади про її передачу в оренду.

Отже, голова РДА вийшов за межі наданих повноважень в галузі земельних відносин, укладаючи з порушенням вимог законодавства договір оренди про передачу в користування фізичній особі - підприємцю водний об’єкт разом із земельною ділянкою площею 9,5 га.

З метою усунення виявлених порушень, прокуратурою на захист інтересів держави направлено до суду позов про визнання недійсним договору оренди та повернення до державної власності спірної земельної ділянки з водним об’єктом.

На даний час судом відкрито провадження по справі та призначено до розгляду.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ