ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Господарюючий суб’єкт своєчасно не платив орендну плату за використання земельної ділянки


Господарським судом Кіровоградської області задоволено позов Знам’янської місцевої прокуратури про стягнення з одного із суб’єктів господарювання заборгованості з орендної плати в розмірі 123 тис грн, розірвання договору оренди землі та повернення державі земельної ділянки вартістю 11 млн 146 тис грн.

Зазначений господарюючий суб’єкт своєчасно не сплатив орендну плату за використання земельної ділянки площею 16 га на території Великоскельовської сільської ради Світловодського району для розробки родовища кварцитів, не здійснює його експлуатацію відповідно до вимог чинного природоохоронного законодавства, тим самим порушивши істотні умови договору.

З урахуванням наведених порушень місцева прокуратура звернулася з позовом до суду про стягнення з суб’єкта господарювання заборгованості за договором оренди землі, його розірвання та повернення державі земельної ділянки промислового призначення.

Наразі судом задоволено позовні вимоги прокурора в повному обсязі.


Прокуратура Кіровоградської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ