ukenru

ЗЕМЛЯ 2019/2020! Мораторій. Ринок землі. Ризики: агрохолдинги, малі/середні фермери. (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Інвентаризація. Обмін. "Шахматки". Польові дороги. Паї. (Анти)Рейдерство. Суди! НГО. Плата! (14-15 листопада, КИЇВ). Детальніше...


14-15 листопада, м.Київ. Семінар: "РИНОК ЗЕМЛІ! Хто скупить українські чорноземи? – шляхи, можливості, ризики. ВСІ ЗМІНИ в земельному законодавстві 2019-2020". Детальніше...


 

Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Майже 17 тис га мисливських угідь вимагають повернути державі


В листопаді 2013 року рішенням Київської обласної ради надано одному з товариств Київщини у користування мисливські угіддя для ведення мисливського господарства терміном на 49 років площею майже 17 тис га в межах Києво-Святошинського та Обухівського районів.

У подальшому, на підставі вказаного рішення між товариством і Київським обласним та по м. Києву управлінням лісового та мисливського господарства укладено договір про умови ведення мисливського господарства.

Однак, встановлено, що обласна рада передала мисливські угіддя товариству з порушенням вимог норм Закону України «Про мисливське господарство та полювання», а саме без погодження надання у користування мисливських угідь з усіма власниками і користувачами земельних ділянок, на території яких вони розташовані.

Реагуючи на виявлені порушення, Києво-Святошинська місцева прокуратура заявила позов до господарського суду міста Києва про визнання незаконним та скасування рішення Київської обласної ради, недійсним договору оренди та повернення державі мисливських угідь площею майже 18 тис га на території Києво-Святошинського та Обухівського районів.


Прокуратура Київської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ