ukenru
29-30 березня м.Київ, вул.Васильківська,17, Міжнародна науково-практична конференція «Системна взаємодія кадастрів: проблемні питання методологічного, інституційного та інформаційного забезпечення». Детальніше...


28-29.03.2019р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ з 1 січня 2019! Практика застосування нових правил в питаннях - оренди, суборенди землі; - отримання та реєстрації прав на землю; - плати за землю; - операціях з сільськогосподарськими земельними паями. ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ». Детальніше...


28-29 березня, КИЇВ | 21 березня, ОДЕСА. "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви. Обмін. Шахматки. Польові дороги. Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки. КСП немає. Рейдерство. Безпека. Суди. НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

До бюджету сільської громади надходитиме більше 2 млн.грн. орендної плати за землю


Віньковецьким відділом Городоцької місцевої прокуратури в інтересах держави здійснено вступ у розгляд районним судом цивільної справи за позовом громадянина про визнання недійсними та скасування земельних торгів, укладених за їх наслідками угод та зобов’язання укласти договори оренди землі.

Вказаній особі ще у 2011 році надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земель резервного фонду загальною площею 115 га на території Яснозірської сільської ради Віньковецького району.

Враховуючи, що нею ніяких активних дій щодо укладення договору оренди не вчинено, вказану землю було включено до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення, права на які пропонуються до продажу на земельних торгах.

У лютому минулого року за результатами аукціону ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області були укладені договори оренди спірних земельних ділянок з одним із селянських фермерських господарств, яке запропонувало найвищу орендну плату за використання землі у сумі 2065 тис. грн.

Не погоджуючись із даними правочинами, попередній користувач оскаржив вказані дії державного органу та фермерського господарства до суду.

За участі прокуратури Віньковецьким районним судом у грудні 2018 року у позові особи до ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області, селянського фермерського господарства та райдержадміністрації відмовлено.

Таким чином, місцевий бюджет Яснозірської сільської ради Віньковецького району поповнятиметься більш ніж на 2 млн.грн. щорічно.


Прокуратура Хмельницької області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

Партнери