ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

З приватного володіння вимагають повернути 2 земельні ділянки вартістю понад 45 млн грн


У судовому порядку вимагають витребувати на користь територіальної громади міста Києва дві земельні ділянки площею 1,573 га та 0,2 га та загальною вартістю понад 45 млн грн, що розташовані на вул.Радистів у селищі Биківня Деснянського району столиці.

Як з’ясувалося, спірні земельні перейшли у приватну власність на підставі підроблених рішень Київської міської ради.

Зважаючи на те, що Київська міська рада позбавлена можливості здійснення належного контролю та раціонального використання земельних ділянок у зв’язку з їх незаконним відчуженням, місцева прокуратура звернулась до суду з позовними заявами про витребування вищевказаних ділянок на користь столичної громади.

Крім того, за фактом незаконного вибуття майна територіальної громади, розслідується кримінальне провадження, процесуальне керівництво в якому здійснює місцева прокуратура.


Прокуратура міста Києва