ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Через суд зобов'язали селищну раду оформити документи на землю під дитячим садком


Харківський окружний адміністративний суд підтримав позицію прокуратури та визнав незаконною бездіяльність Мечебилівської селищної ради Барвінківського району області.

Тепер посадовці зобов'язані оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку, де розташований дошкільний навчальний заклад.

За інформацією начальника відділу прокуратури області Валерія Лялюка, дитсадок тривалий час без жодних законних підстав користується землею загальною площею 0,58 га. На ділянці розташовані будівля навчального закладу та двір з дитячим майданчиком.

"Оскільки правовстановлюючі документи на землю не були оформлені, це створювало передумови до зловживань та ризики для нормального функціонування закладу. Тому прокуратура звернулася до суду з вимогою до селищної ради розробити землевпорядну документацію", - пояснив В. Лялюк.


Прокуратура Харківської області