ukenru

Намагаються повернути державі земельну ділянку площею майже 30 га із незаконного володіння фермерського господарства


На підставі рішення XX сесії 21 скликання Кременчуцької районної ради від 27.04.1994 фізичний особі надана у постійне користування земельна ділянка, яка розташована на території Пришибської сільської ради для ведення фермерського господарства, що підтверджується державним актом на право постійного користування землею, який зареєстровано в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею.

В подальшому, створено фермерське господарство, засновником та головою якого була фізична особа, яка у 2012 році померла, втім фермерське господарство продовжило користуватись земельною ділянкою.

Земельна ділянка, яка була надана у постійне користування померлій фізичній особі не може використовуватися для подальшого ведення фермерського господарства та повинна бути повернута до комунальної власності.

Органи прокуратури Полтавської області звернулись з позовом до суду щодо витребування земельної ділянки площею майже 30 га, вартістю майже 1 млн грн, із чужого незаконного володіння на користь держави.


Прокуратура Полтавської області

База ділянок

Пошук

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН

 

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОМПАНІЙ