ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Намагаються повернути державі земельну ділянку площею майже 30 га із незаконного володіння фермерського господарства


На підставі рішення XX сесії 21 скликання Кременчуцької районної ради від 27.04.1994 фізичний особі надана у постійне користування земельна ділянка, яка розташована на території Пришибської сільської ради для ведення фермерського господарства, що підтверджується державним актом на право постійного користування землею, який зареєстровано в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею.

В подальшому, створено фермерське господарство, засновником та головою якого була фізична особа, яка у 2012 році померла, втім фермерське господарство продовжило користуватись земельною ділянкою.

Земельна ділянка, яка була надана у постійне користування померлій фізичній особі не може використовуватися для подальшого ведення фермерського господарства та повинна бути повернута до комунальної власності.

Органи прокуратури Полтавської області звернулись з позовом до суду щодо витребування земельної ділянки площею майже 30 га, вартістю майже 1 млн грн, із чужого незаконного володіння на користь держави.


Прокуратура Полтавської області