ukenru
14-15 лютого, КИЇВ, Семінар на тему "ЗЕМЛЯ 2019! Зміни з 1 січня 2019! (Суб)Оренда. Договори. Реєстрація. Права. Переважне право. АГРОЗМІНИ. Масиви земель. Обмін. Шахматки. Польові дороги.  Невитребувані паї. Нерозподілені ділянки… Прощавай КСП. Рейдерство. Безпека. Судові новинки! НГО: плата з 20% до 300%!"  Детальніше...


Проект Земельної спілки України: "Десять кроків для подолання корупції у земельних відносинах"...

Судом вирішено повернути земельну ділянку, яка не використовується за цільовим призначенням, до земель державної власності


Встановлено, що фізичною особою, земельна ділянка в розмірі 10 га на території Корюківського району Чернігівської області, яка надана йому у постійне користування для ведення селянського (фермерського) господарства, не використовується за цільовим призначенням.

Вказане призвело до її заростання бур’янами та деревами.

Також, в порушення закону особою так і не створено фермерське господарство, для організації діяльності якого надавалася земельна ділянка.

Через це прокурор звернувся до суду з відповідним позовом, за результатами розгляду якого припинено право постійного користування земельною ділянкою загальною площею 10 га вартістю 240 тис грн в межах Олександрівської сільської ради.

Також судом вирішено повернути вказану земельну ділянку до земель державної власності. Наразі рішення суду виконано, земельна ділянка повернута державі.


Прокуратура Чернігівської області